اعطای نمایندگی فروش

شریک تجاری پارسی فالوور شوید !

آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که سایت و یا پنل خود را داشته باشید ؟ تا بتوانید کاربران خود را در آن مدیریت کنید و قیمت های دلخواه داشته باشید ؟ پارسی فالوور این امکان را برای شما فراهم آورده است. ما در اینجا به شما دو نوع اعطای نمایندگی و همکاری را پیشنهاد می کنیم اما قبل از آن به برخی از سوالات احتمالی پاسخ می دهیم ؛ پرسش ها و پاسخ ها شامل هر دو نوع نمایندگی می شوند.

من کدام محصولات شما را میتوانم به فروش برسانم ؟

شما می توانید تمامی محصولاتی که ما روی سایت و پنل ارایه می دهیم را به فروش برسانید و یا حتی سرویس های دستی و دلخواه خود را ایجاد کنید تا مشتری بتواند ثبت سفارش کند.

قیمت ها پس از دریافت نمایندگی کم خواهند شد ؟

جواب این سوال منفی است ؛ ما با اعطای نمایندگی ضمینه ای برای شما ایجاد خواهیم کرد تا فروشتان آسان تر و چند برابر شود ، در ادامه توضیحات لازم داده شده است.

آیا می توانم قیمت های دلخواه خودم را روی سرویس ها قرار دهم ؟

بله ، شما می توانید قیمت های دلخواه خود را روی سرویس های سایت و یا پنلتون قرار دهید ، به طور مثال می توانید فالوور طلایی را اگر در پارسی 20 هزار تومان است در سایتتون 30 هزار تومان قرار دهید.

آیا درگاه بانکی مختص خود را خواهم داشت ؟

بله ؛ شما روی سایت و یا پنلتان درگاه خود به همراه شبا بانکی و قسمت مدیریت آن را خواهید داشت و مبلغ های واریزی طی روند واریزی شاپرک روزانه برای شما واریز خواهد شد و کاملا مجزا از پارسی فالوور هستید.

راه اندازی اولیه سایت و پنل به چه صورت است ؟

تیم پارسی فالوور تمامی مراحل راه اندازی را برای شما انجام خواهد داد و پنل مدیریت را به شما تحویل می دهد و بصورت همیشگی پاسخگوی تمامی مشکلات شما خواهد بود و آن ها را رفع خواهد کرد.

ویژگی های نمایندگی اختصاصی

شاید برای شما سوال شده باشد که چرا با وجود پنل نمایندگی اینستاگرام که رایگان است باید نمایندگی اختصاصی را خریداری کنم ، باید گفت در پنل رایگان تنها شما هستید که به سرویس ها دسترسی دارید و نه مشتریانتان ، شما با گرفتن حق نمایندگی از پارسی فالوور دارای پنل اختصاصی با نام و برند خود خواهید شد و در زمینه ای کاملا جدا به فروش خواهید پرداخت.

مشتریان شما از این پس با خیال راحت تر از طریق سایت و درگاه بانکی خرید خواهند کرد و دسترسی مستقیم به تاریخچه سفارشات و آمار خود خواهند داشت ؛ این تنها ویژگی اولیه این حق امتیاز است و کلی ویژگی دیگر نیز هست که به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

پس از گرفتن حق نمایندگی چه چیزی دریافت خواهید کرد ؟

پس از خرید حق نمایندگی فروش فالوور تیم پارسی فالوور امکاناتی را از قبیل سایت کاملا اختصاصی ، درگاه بانکی اختصاصی ، پنل اس ام اس با خط اختصاصی ، اطلاعات هاست پرسرعت را در اختیار شما قرار خواهد داد.

سایتی که در اختیار شما قرار می گیرد با دامین اختصاصی خودتان خواهد بود و هیچ گونه اسمی از پارسی فالوور در آن به کار برده نشده است ؛ شما می توانید اگر دامینی از قبل دارید از آن استفاده کنید و یا در صورت نداشتن دامنه ، یک دامین جدید برای خود خریداری کنید ( دامین همراه با سایت به شما به صورت رایگان داده خواهد شد ) ؛ منظور از دامین همان آدرس سایت است ، به طور مثال دامین پارسی فالوور (parsifollower.com) می باشد.

سایت و یا پنل شما بر روی سرورهای پرسرعت پارسی فالوور قرار خواهند گرفت و اطلاعات دسترسی به آنها به شما داده خواهد شد ، اگر مایل هستید تا سرور و یا هاست را خودتان خریداری کنید مشکلی نیست و ما سایت را روی دیتاسنتر شما راه اندازی خواهیم کرد ولی خب پشتیبانی هاست و سرور را در طول حق نمایندگی به شما ارایه نخواهد شد.

پنل اس ام اس اختصاصی نیز پس از گرفتن حق اشتراک به شما داده خواهد شد تا با کاربران خود طبق نیاز خود در ارتباط باشید و بتوانید آنها را در طول خریدشان و یا پشتیبانی محصول همراهی فرمایید. (این پنل با همکاری Nivasms به شما داده خواهد شد).

درگاه شما بر روی سایت کاملا اختصای شما خواهد بود و مراحل اولیه گرفتن درگاه در صورت نداشتن با کمک پارسی فالوور طی 2 روز کاری انجام خواهد شد و مدارک مورد نیاز آن تصویر شناسنامه و عکس شخص و کارت ملی هوشمند و شماره تماس ثابت و آدرس می باشد ، ما سایت های واسطی مانند زرین پال ، زیبال ، آیدی پی ، پی دات آی آر را پیشنهاد می کنیم ؛ در صورتی که به درگاه های بین المللی نیز نیاز داشته باشید (پرفکت مانی ، وب مانی ، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال) میتوانیم برای شما بر روی سایتتان فراهم آوریم.

شاید به نظر برسد این پروسه نمایندگی خیلی پیچیده باشد ولی به شما این اطمینان را می دهیم که در تمامی مراحل کنار شما خواهیم بود و به آسان ترین شکل ممکن و در کم ترین زمان این فرایندها را به همراهی شما تکمیل خواهیم کرد.

چقدر طول می کشد تا سایت کاملا آماده شود ؟

طراحی سایت شما بسته به نوع طراحی ممکن است از 2 روز تا یک هفته زمان ببرد اما اگر تنها راغب به خرید پنل باشید در کمتر از 1 ساعت کاری به شما تحویل خواهیم داد ، مراحل ثبت دامین هم در صورتی که ir باشد تا 24 ساعت زمان خواهد برد و همچنین تایید درگاه نیز 48 ساعت زمان نیاز خواهد داشت.

انواع حق نمایندگی فروش

ما در اینجا دو نوع حق اشتراک داریم که پس از خرید اولیه مادام العمر نیاز به تمدید آن نخواهید داشت و تنها با یک بار پرداخت برای همیشه صاحب سایت خود خواهید شد ؛ در نوع اول ما یک سایت با طرح دلخواه برای شما طراحی خواهیم کرد و همچنین پنلی در ساب دامین آن قرار خواهیم داد و در نوع دوم ما تنها پنلی را برای شما مشابه پارسی فالوور طراحی خواهیم کرد.

هزینه های مختلف حق اشتراک نمایندگی به صورت جداگانه : (قیمت ها به تومان هستند)

قیمت های دامین های قابل ثبت :

ir.

6000 تومان سالانه

com.

250,000 تومان سالانه

net.

300,000 تومان سالانه

هزینه هاست مورد نیاز برای سایت :

هاست رایگان پارسی فالوور مادام العمر به ارزش سالیانه 3 میلیون تومان را از ما به صورت رایگان دریافت خواهید کرد

هزینه راه اندازی کامل پنل نمایندگی اختصاصی :

قیمت لایسنس به همراه راه اندازی کامل و وصل کردن آن به پارسی فالوور 400,000 تومان می باشد.

اگر پنل پیامک نیز مورد نیاز شماست مبلغ 200 هزار تومان به مبلغ فوق اضافه می گردد.

هزینه طراحی یک سایت فروش فالوور :

هزینه طراحی بسته به نوع طراحی و ویژگی ها از 1 الی 5 میلیون تومان متغییر می باشد.

شما می توانید سایت نمونه ای را برای ما ارسال فرمایید و یا یا امکانات مورد نیاز خود را بگید تا تخمین قیمت برای شما زده شود.

ارتباط با ما برای گرفتن حق نمایندگی :

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس برقرار کنید.