خرید فالوور ایرانی

شما دوستان عزیز می توانید حتی بدون ثبت نام در پنل نمایندگی هم بطور مستقیم ثبت سفارش بفرمایید ، برای اینکار کافیست یکی از بسته های زیر را انتخاب کرده و آن را پرداخت کنید.

ما در اینجا دو نوع کیفیت فالوور را در نظر گرفته ایم ؛ نوع اول فالوور ایرانی ارزان و دیگری فالوور ایرانی باکیفیت که بسته به نیاز خود می توانید هر کدام را سفارش دهید.

اگر به دنبال تنوع بیشتری از فالوور هستید با قیمت های مختلف حتما به پنل نمایندگی فالوور سر بزنید.

خرید فالوور ارزان

بسته های فالوور ارزان اینستاگرام کاملا اقتصادی و بصرفه می باشند و بطور اختصاصی و با قیمت پایین در پارسی فالوور قرار داده شده اند ؛ فالوور ارزان دارای ریزش خیلی پایین و در حدود 20 درصد در کل می باشد و دارای کیفیت قابل قبولی می باشد و مناسب افرادی هست که میخواهند فالوور پیج خود را افزایش دهند.

خرید فالوور واقعی ایرانی

بسته های فالوور باکیفیت ایرانی دارای کیفیت بالایی می باشد و دارای افراد لایک زن نیز می باشند و مناسب برای افرادی است که علاوه بر بالا بردن تعداد فالوور پیج خود توجه ویژه ای به برتری رنکینگی دارند ، پینشهاد پارسی فالوور این فالوور می باشد.

آیا تعداد بیشتری فالوور میخواهید ؟

اگر به دنبال خرید فالوور ایرانی بیشتری برای خود هستید میتوانید از پنل نمایندگی فالوور اقدام کنید و یا از طریق واتس آپ و یا تلگرام با ما ارتباط بر قرار کنید.

سوالات و نکات قبل خرید

چرا باید فالوور بخریم ؟

خرید فلوور باعث می شود تا آمار پیج شما افزایش پیدا کند و توسط افراد بیشتری دیده شود ؛ اگر خود شما دو کسب کار همسان را در اینستاگرام مشاهده کنید که یکی 1کا فالوور و دیگری 100کا فالوور دارد قطعا به پیجی که 100 هزار نفر دنبال کننده دارد اعتماد میکنید و با آن وارد تعامل می شوید و دنبال می کنید.

افزایش فالوور بطور طبیعی نیاز به فعالیت و زمان خیلی زیادی دارد ، اما پارسی فالوور این امکان را از طریق تبلیغات گسترده خود به کوتاه ترین زمان رسانده است.

امروزه خیلی از کسب و کار ها و افراد مشهور به خرید فالوور می پردازند.

آیا خرید فالوور ایمن هست ؟

بله و تضمینی هست ، تیم پارسی فالوور از شما هیچ گونه رمز عبوری دریافت نخواهد کرد.

روش افزایش فالوور در پارسی فالوور کاملا ایمن و از طریق تبلیغات گسترده هست که اینستاگرام نه تنها با آن مشکل ندارد بلکه خود نیز در درون اپ به عنوان تبلیغات دارد که متاسفانه در ایران در دسترس نیست ؛ روزانه صدها کا فالوور در پارسی فالوور ثبت میگردد و ما تضمین می دهیم مشکلی برای پیج شما پیش نخواهد آمد.

نحوه ثبت سفارش و نکات آن

برای ثبت سفارش کافیست در قسمت ثبت آیدی پیج خود بدون @ و یا لینک پیج خود را وارد نمایید.

نکته مهم این است که پیج شما نباید پی وی باشد و هنگام ارسال و دریافت فالوور نیز نباید پی وی گردد.

از نکات دیگر این است که شما نباید آیدی خود را هنگام عملیات تغییر دهید.

سرعت دریافت فالوور به چه صورت است ؟

سرعت شروع آنی هست بطوری که پس از پرداخت بسته مورد نظر در کمتر از یک دقیقه فالوور ها شروع به ارسال به صفحه شما می شوند.

سرعت ارسال نیز از روزی 7000 عدد تا روزی 15کا نیز برای هر پیج می رسد ، می توان گفت در همان روز سفارش شما تکمیل می گردد.

افزایش فالوور اینستاگرام

در سال های اخیر فعالیت در داخل شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام در ایران و جهان بسیار افزایش یافته است و تعداد افراد بالایی در سرتاسر ایران و دنیا به طور روزانه در داخل آن ها به گشت و گذار و حتی بیزنس می پردازند ؛ به طوری که امروزه و بیشتر در 2 سال اخیر تمامی کسب و کار ها شعبه اینستاگرامی کار خود را نیز راه اندازی کرده اند و مشغول کسب درآمد در داخل ایسنتاگرام و سایر شبکه های اجتماعی هستند.

اما موضوع مهم اینجاست که اگر ما بخواییم وارد حوضه اینستاگرامی بشویم باید چه کارهایی انجام دهیم تا در کمترین زمان دیده شویم ؟ خب راه های بسیاری همراه با هزینه های متفاوت وجود دارد که ساده ترین آن ها استفاده از تکنیک های سوشیال مدیا مارکتینگ (SMM Panel) است ؛ اس ام ام پنل در واقع همان پنل خدمات اینستاگرام (و سایر شبکه های اجتماعی) است که در آن کلیه سرویس های لازم برای بالا بردن پیج و شبکه ی اجتماعی مورد نظر در آن موجود است.

قبل این که به سراغ نحوه ی استفاده از این پنل ها و سایت ها برویم بهتر است بدانیم که نحوه کار این پنل ها به چه صورت است ؟! هر پنل سیاست های کاری مختص به خودش را دارد ، به گونه ای که پنلی بیشتر به کیفیت کار می پردازد تا قیمت و پنل دیگر بیشتر به اینکه کمترین قیمت ها را ارایه دهد دقت می کند ؛ هر کدام از این پنل ها مشتریان خاص خودشان را دارند.

پنل پارسی فالوور پنلی کامل در میان سایر پنل ها می باشد که تمامی سرویس ها از ارزان ترین تا گران ترین و از کم کیفیت ترین تا با کیفیت ترین سرویس ها را می توان در آن پیدا کرد.

نحوه ی استفاده از پنل نمایندگی فالوور کار دشواری نیست که نیاز به علم خاصی داشته باشد ولی خب اینکه بدانیم چگونه از آن به بهترین شکل بهره ببریم مهم است ؛ ما در صفحه ای مجزا به نحوه استفاده صحیح از پنل و نکات مفید آن اشاره کرده ایم.