اول از هرچیزی شما باید این را بدانید که خرید فالوور و لایک از هر سایتی کار اشتباهی است ولی پارسی فالوور با سابقه 6 ساله خود در این زمینه و ارایه بهترین کیفیت از فالوور و لایک اینستاگرام نه تنها باعث پیشرفت پیج شما می شود بلکه زمینه برندسازی امن را برای شما فراهم می آورد.

خیر ، ما با شیوه تبلیغاتی و واقعی پیج شما را رشد می دهیم و در امر فالوور و لایک هیچگونه نیاز به پسورد و دسترسی به پیج شما را نداریم.

خیر ، تا امروز نزدیک به 100 هزار سفارش موفق در پارسی فالوور به ثبت رسیده است و هیچگونه مشکلی برای پیج شما بوجود نمی آید و این تضمین ما به شماست.

شما میتوانید سابقه ی ما را از زرین پال جویا شوید و یا ابتدا قبل از استفاده از هر سرویسی درخواست تست رایگان از طریق پشتیبانی دهید.

این کار در پارسی فالوور برای شما فراهم شده است ، شما میتوانید با عضویت در پنل نمایندگی به تمام سرویس های ما به صورت مستقیم با محیطی مختص خود دسترسی پیدا کنید و سرویس های ما را به دیگران بفروشید و سود کنید.

برای ثبت نام کلیک کنید.

می توانید از طریق پشتیبانی تلگرام و یا آنلاین و یا از طریق تیکت به ما اطلاع دهید.

تلگرام : parsi_follower@

اگر هنگام ارسال فالوور به مشکل توقف رسیدید ممکن است مشکل از طرف سرور های ما باشید که میتوانید اطلاع دهید تا رفع شود ، گاهی اوقات با تغییر آیدی و یا حذف و آرشیو کردن پست باعث می شوید که سفارشتان لغو گردد که در این صورت وجه بازپرداخت نمی گردد.

در این مورد کافی است از بخش بررسی سفارشات وضعیت سفارش خود را چک کنید و در صورت مشکل به پشتیبانی اطلاع دهید.

بله شما میتوانید با داشتن سفارش بالا به طور مثال بالای 20 کا روزانه فالوور درخواست تخفیف دهید.

تماس با ما :

برای ارسال پیام به ما بر روی آیکون سفید رنگ تلگرام کلیک کنید.

درخواست پشتیبانی کنید

پس از ارسال پیام در کمتر از 60 دقیقه پاسخگوی شما خواهیم بود.
ارسال پیام

پارسی فالوور یکی از بزرگ ترین وب سایت های خدمات اینستاگرام می باشد که امکانات رشد پیج شما را فراهم آورده است همچنین با فراهم سازی ضمینه ی مناسب در پنل نمایندگان امکان کسب درآمد را نیز از فروش خدمات بوجود آورده است.

ما را دنبال کنید :