خدمات اینستاگرام پارسی فالوور

پارسی فالوور چه نوع سایتی است ؟

پارس فالوور طی چندین سال فعالیت خود در زمینه خدمات اینستاگرام افتخار همکاری با بیش از 20 سایت برتر و حدود 50 پنل محبوب را داشته باشد ، همچنین ما افتخار همکاری در فروش با بیش از 5000 نماینده در پنل خودرا نیز در کارنامه کاری خود داریم پارسی فالوور با ارایه سرور های اصلی اینستاگرام در زمینه فالوور و لایک و کامنت و بازدید و غیره به فروشندگان عزیز با قیمت نمایندگی این امکان را فراهم آورده است تا در زمینه ای همکارانه سفارشات خود را به ما بسپارند و به سرور های اصلی بدون واسطه و با قیمت اصلی متصل باشند.

منظور از سرور های اصلی چیست ؟

در ایران حدودا 10 الی 20 سرور باکیفیت و اصلی برای فالوور و لایک و سایر خدمات وجود دارد که پنل ها و سایت ها و سایر فروشندگان با دسترسی به آن ها به ثبت سفارش و یا ارایه آن ها به دیگر فروشندگان با قیمت بالاتر میپردازند.

پارسی فالوور اینجاست تا واسطه های بین شما و سرور های اصلی را حذف کند و زمینه سود بیشتر برای شما را طی یک تجربه خوب کاری  فراهم سازد

امتیاز های بدون واسطه متصل بودن چیست ؟

1. قیمت تمامی سرویس ها حداقل 50 درصد از سایر پنل ها و سایت ها ارزان تر می باشد.

2.با دسترسی به پنل اصلی و API سفارشات خود را در کمتر از 1 دقیقه پس از ثبت دریافت کنید.

3.خالص بودن سرویس ها بطوری که هیچگونه میکس و یا سرویس های خارجی در آن وجود نخواهد داشت.

4.آسوده خاطر بودن به دلیل تکمیل شدن قطعی سفارشات و ارسال شدن آنها برای مشتری بدون ایجاد مشکل

خیلی مهم

چرا بقیه ی پنل ها و سایت ها سرویس های ارزان تری نیز دارند ؟

هیچ ارزانی بی دلیل نیست ، بعضی پنل ها با ارایه سرویس های ارزان و بی کیفیت و فیک سعی در سود بیشتر دارند و به مشتریان خود اهمیت نداده و حتی با این کار به آن ها بی احترامی می کنند.

ارزانی پنل ها به چند دلیل است :

1.آن ها سرویس اصلی را با چندین سرویس فرعی و بی کیفیت و حتی خارجی میکس می کنند تا قیمت آن کاهش یابد اما با این کار دارند به مشتریان خود با ارایه سرویس بی کیفیت و کند و حتی ریزش بالا تا گاهی 100درصد خیانت می کنند.

2آن ها دارند از سرویس های فرعی ایرانی استفاده می کنند که جز سرویس های اصلی حساب نمی شوند و از نظر سرعت شروع و تکمیل و ریزش و کیفیت اصلا قابل مقایسه با سرویس های اصلی نیستند.

دریافت نمایندگی خدمات ما بصورت رایگان

چگونه میتوانم به پنل نمایندگی دسترسی پیدا کنم ؟

برای دسترسی به پنل نمایندگی کافیست بر روی دکمه ثبت نام در پنل نمایندگی در پایین صفحه کلیک کنید تا از نسخه وب ما استفاده کنید و یا برای سادگی کار اپلیکیشن اندرید ما را نصب کنید ؛ در صورت هر گونه مشکل در ثبت نام میتوانید با پشتیبانان ما در واتس آپ و تلگرام ارتباط برقرار کنید.

انواع خدمات در پنل پارسی فالوور

شما میتوانید برای مشاهده قیمت سرویس های اصلی بر روی دکمه زیر کلیک کنید و توجه داشته باشید پس از ثبت نام در پنل و داشتن سفارشات بالا این قیمت ها شامل تخفیف می شوند.

خیلی مهم

تخفیف سرویس ها به چه صورت می باشد ؟

در ابتدا باید گفت میزان تخفیف بستگی به میانگین سفارش روزانه شما از یک سرویس خاص دارد و در هر سرویس این میزان تخفیف میتواند متفاوت باشد.

ما بطور میانگین و حدودی این تخفیف ها را در زیر توضیح داده ایم ولی برای دریافت تخفیف اصلی با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

تخفیف الماسی

این نوع تخفیف ویژه کسانی هست که روزانه بالای 100 کا سفارش از یک نوع سرور خاص ثبت میکنند و درصد آن حدود 50 درصد می باشد.

تخفیف طلایی

این نوع تخفیف ویژه کسانی هست که روزانه بالای 50 کا سفارش از یک نوع سرور خاص ثبت میکنند و درصد آن حدود 30 درصد می باشد.

تخفیف نقره ای

این نوع تخفیف ویژه کسانی هست که روزانه بالای 20 کا سفارش از یک نوع سرور خاص ثبت میکنند و درصد آن حدود 10 درصد می باشد.

پارسی فالوور یکی از بزرگ ترین وب سایت های خدمات اینستاگرام می باشد که امکانات رشد پیج شما را فراهم آورده است همچنین با فراهم سازی ضمینه ی مناسب در پنل نمایندگان امکان کسب درآمد را نیز از فروش خدمات بوجود آورده است.

ما را دنبال کنید :